top of page

Zubní

kaz

DSC_0375.jpg

Jedním z nejčastějších onemocnění úst, kterému čelíme, je zubní kaz. Každý z nás se s ním pravděpodobně setkal minimálně jednou v životě. Naše zubní klinika klade velký důraz na prevenci tohoto problému prostřednictvím pravidelných dentálních hygienických procedur a preventivních prohlídek.

Věříme, že prevence je lepší než léčba a proto se snažíme přistupovat k léčbě zubního kazu v počáteční fázi. Tento přístup nám umožňuje minimalizovat poškození zubu a zachránit co nejvíce zdravé zubní tkáně. Ošetření zubního kazu již v počátku je nejen šetrnější k vašim zubům, ale také finančně výhodnější pro pacienta.

Mnoho pacientů se obává, že léčba zubního kazu bude bolestivá, ale s moderními anestetiky a technologiemi se nemusíte obávat žádné bolesti. Využíváme nejmodernější materiály a technologie, jako jsou fotokompozitní materiály, které vám zajistí krásný a přirozený úsměv.

 

Snažíme se poskytnout pacientům ty nejlepší možnosti a věříme, že každý z nás si zaslouží krásný úsměv. Pokud máte obavy z vašeho zdraví zubů, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady pro vás a rádi vám pomůžeme.

bottom of page